Hakkımda

Eylem RosselandMerhaba sevgili çocuklar ve yetişkinler,

Masal Penceresi’ne hoşgeldiniz. Bu pencere, konuşan bebeklerin, çizmeli kedilerin, dans eden tilkilerin, altın yumurtlayan kazların, devlerin trollerin, perilerin, lambadaki cinlerin, uçan halıların ve kaçan gözlemelerin dünyasına açılıyor. Burada dünyanın her köşesinden masallar ve çocuk kitapları bulacaksınız. Aynı zamanda çocuklar için birbirinden güzel kitaplar yazmış ve resimlemiş sanatçılarla ilgili tanıtım yazıları okuyabileceksiniz. Arada bir masalsı yerler hakkında gezi yazılarına da rastayabileceğiniz bu sayfada buluşmak için tek yapmanız gereken Masal Penceresi’ni açmak ve benimle birlikte masalların büyülü dünyasına dalmak.

Sevgilerimle,

Eylem Rosseland

 

heart

 

 

One thought on “Hakkımda

  1. Merhaba Saygılarımla.Amatör olarak Çocuklarımıza yönelik hem eğitici hem öğretici hemde eğlendirici çalışmalarım var.Meslek olarak Turizmde Taksi şoförlüğü yapmaktayım. Çocuk masalı ve hikayesi. Kısa film Drama film senaryoları. Şiir ve Reklam filmi konuları yazmaktayım.Yazmayı çok seviyorum.Yalnız maddi imkansızlıklar sebebiyle Eserlerimi insanlarımızla buluşturmayı başaramadım.Elimden tutacak bana bu konuda yardımcı olacak Bu konularla ilgilenen Ustalar Arkadaşlar aramaktayım.Hatam olduysa kusuruma bakmayın.Saygılarımla.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>